آنچه که ما ارائه می دهیم

تدریس خصوصی زبان فرانسه

زبان فرانسه یکی از مهم ترین زبان های دنیا است که به عنوان زبان رسمی ۳۰ کشور در جهان شناخت می شود. این عدد به سادگی می تواند اهمیت یادگیری زبان فرانسه را به خوبی نشان دهد. هر فردی که بخواهد به یکی از این ۳۰ کشور سفر نماید و یا برای کار و زندگی بخواهد به یکی از این کشورها مهاجرت نماید، باید زبان فرانسه را بخوبی آموخته باشد. قبل از اینکه به بررسی روش های آموزش زبان فرانسه بپردازیم و اهمیت آن را بازگو نماییم لازم است تاریخچه ای از این زبان را در اختیار شما قرار دهیم تا بتوانید با زبان دومی که قصد آموزش آن را دارید بیشتر آشنا شوید. هر چه شناخت شما از زبانی که قصد یادگیری آن را دارید بیشتر باشد، قطعا بهتر می توانید آن را بیاموزید.

تدریس خصوصی زبان آلمانی

یکی از مهم ترین کلاس های تدریس خصوصی آموزشگاه من و تو، کلاس های آموزش مکالمه زبان آلمانی صفر تا صد است. این کلاس ها بصورتی برگزار می شوند که زبان آموزانی پس از آزمون تعیین سطح، سطح بندی شده و آموزش زبان آلمانی را از صفر آغاز می نمایند. برای سطوح بالاتر نیز کلاس های خصوصی جداگانه ای برگزار می گردد. در این گروه از کلاس های آموزشی تمرکز روی آموزش ۴ مهارت اصلی زبان یعنی شنیدن ، نوشتن، خواندن و صحبت کردن است. از این رو اساتید حرفه ای که دارای گواهینامه های بسیار معتبر زبان آلمانی هستند برای این سطح از کلاس ها بکار گرفته خواهند شد.

تدریس خصوصی زبان انگلیسی

آموزشگاه زبان من و تو یکی از موفق ترین آموزشگاههای شهر تهران در حوزه آموزش زبان انگلیسی و سایر زبان های مطرح جهان است. این آموزشگاه با بیش از دو دهه سابقه درخشان در زمینه تدریس خصوصی زبان انگلیسی،و زبان آلمانی برگزاری کلاسی های تافل و آیلتس، آموزش زبان انگلیسی از صفر را تا سطوح پیشرفته بصورت تضمینی، مکالمه روزمره انگلیسی، ترجمه زبان انگلیسی، تدریس خصوصی زبان در منزل، محل کار و آموزشگاه فعالیت دارد. برای هر سطح آموزش زبان انگلیسی از بهترین و مجرب ترین اساتید خانم و آقا استفاده می شود و قوی ترین شیوه های آموزشی جهان را بکار می برد.