مکالمه خصوصی زبان انگلیسی

 

مکالمه خصوصی زبان

زبان انگلیسی یکی از مهمترین زبانهای جهان است که کاربردهای مختلفی دارد. آموزش مکالمه خصوصی زبان انگلیسی شما را قادر می سازد تا در موقعیت های مختلف در کشورهای خارجی ارتباط موثر برقرار کرده و به اهداف خود برسید.
کلاس مکالمه خصوصی زبان به شما کمک می کند تا تضمین کنید که روان صحبت می کنید و می توانید در موقعیت های تجاری ، شغلی و تحصیلی ، روان صحبت کنید.
امروزه آموزش زبان انگلیسی یک ضرورت انکارناپذیر است زیرا انگلیسی زبان علمی است و آموزش رشته های مختلف در سطوح بالاتر و تولید دانش به زبان انگلیسی انجام می شود.

همچنین ، با گسترش جهانی شدن ارتباطات بین المللی ، برنامه های تلویزیونی، تجارت های جهانی و آموزش علوم جدید، همگی با زبان انگلیسی می باشند و ندانستن زبان انگلیسی همان زندگی نکردن در دنیای مدرن امروز است.

دلایل حضور در کلاس مکالمه خصوصی زبان چیست؟

 

مکالمه خصوصی زبان انگلیسی
دلایل مختلفی برای شرکت در کلاس مکالمه خصوصی زبان وجود دارد.
اگر قصد سفر به یک کشور انگلیسی زبان را دارید ، یادگیری مکالمه زبان انگلیسی به شما در داشتن سفری راحت، کمک می کند.
با تسلط بر مکالمه زبان ، می توانید در شرایطی مانند رزرو هتل ، درخواست راهنمایی ، سفارش غذا و … روان صحبت کنید. همچنین اگر در محل کار خود به مکالمه زبان انگلیسی نیاز دارید ، یک کلاس مکالمه خصوصی می تواند کمک زیادی به شما کند.

بحث و برنامه ریزی پروژه ها ، ارائه اطلاعات و استفاده از واژگان خاص، برخی از مواردی است که در کلاس مکالمه خصوصی خواهید آموخت.
تسلط کامل به زبان انگلیسی همچنین به شما کمک می کند با افراد جدید ارتباط برقرار کنید و حتی دوستان مجازی پیدا کنید. بسیاری از مردم جهان به زبان انگلیسی تسلط دارند و این فرصت های زیادی را ایجاد می کند.

مزایای حضور در کلاس مکالمه خصوصی زبان چیست؟

 

کلاس مکالمه خصوصی زبان

 

در کلاس مکالمه خصوصی زبان، شما مستقیماً با اساتید باتجربه در تماس خواهید بود.
این باعث می شود استاد بیشتر روی شما متمرکز شود و بتواند نقاط قوت و ضعف شما را شناسایی کرده و نکات مفصلی برای تقویت مکالمه به شما ارائه دهد.
همچنین در کلاس مکالمه خصوصی زبان ، استاد ارزیابی دقیقی از عملکرد شما خواهد داشت و این به آنها یک دید دقیق از پیشرفت شما می دهد.

لازم به ذکر است که همانطور که کودک برای یادگیری زبان مادری نیازی به یادگیری گرامر ندارد و زبان را بر اساس حفظ جملات معمول و ساده یاد می گیرد ، و زبان آموز در این دوره هم ، گرامر در قالب جملات کلیدی انگلیسی و به صورت Inductive و بر اساس جملات مفید و پرتکرار در زندگی روزمره آموزش می بیند.

برگزاری کلاس مکالمه خصوصی زبان

برگزاری کلاس مکالمه خصوصی زبان

دوره آموزش مکالمه زبان انگلیسی به دو نوع گروهی و خصوصی تقسیم می شود که در آن متقاضی می تواند با توجه به ویژگی های هر دوره ، انتخاب خود را انجام دهد.
افرادی که قبلاً در آزمون تافل یا آیلتس یا هر آزمون بین المللی دیگر شرکت کرده اند و می خواهند فقط در یک کلاس مکالمه خصوصی بنشینند و مهارت های دیگر را فرا گرفته باشند، می توانند در کلاسهای Free discussionشرکت کنند که علاوه بر حفظ سطح زبان ، پیشرفت چشمگیری نیز دارند.

  • ویژگی های کلاس های مکالمه خصوصی زبان

– در کلاسهای خصوصی ، معلم فقط با یک یا دو زبان آموز در تماس است و این نوع کلاسها با کمترین تعداد فراگیر برگزار می شود.

– از آنجا که فراگیر در کلاس تنها یا با نفر دوم است ، وقت بیشتری برای یادگیری و استفاده از درس دارد و هر زمان که بخواهد می تواند در مورد مشکلات خود صحبت کند و از معلم بپرسد. همچنین ، اگر زبان آموز دوم در کلاس باشد ، می تواند صحبت با یکدیگر را تمرین کنند یا مهارت های مختلف را تقویت کنند ، یا در این راه با اصلاح اشتباهات یکدیگر ، سریع تر بیاموزند.

– به دلیل کار و تحصیل ، کلاسهای خصوصی برای کسانی مناسب است که می خواهند با توجه به شغل و شرایط کاری خود زمان مناسب را انتخاب کنند و خود را با برنامه های مشخص شده منطبق کنند.

تفاوت کلاس های گروهی و خصوصی مکالمه زبان

تفاوت کلاس خصوصی زبان و عمومی
تفاوت های زیادی بین تدریس خصوصی و تدریس گروهی وجود دارد.
یکی اینکه در کلاسهای گروهی ، استاد نمی تواند به طور خاص روی یک دانش آموز تمرکز کند. در یک کلاس خصوصی مکالمه زبان ، معلم می تواند به دانش آموز توجه کامل داشته باشد و دانش آموز ملزم به توجه کامل به کلاس و درس است.
در کلاسهای گروهی ، دانش آموزان با سطوح و سبکهای مختلف یادگیری کنار هم می نشینند و کسانی که سطح بالاتری یا پایین تری نسبت به کلاس دارند یا سبک یادگیری آنها با آنچه در کلاس تدریس می شود متفاوت است ، چیزی نمی آموزند و کلاس برگزار می شود برای آنها کسل کننده یا ناامید کننده است.

از آنجا که معلم در کلاسهای گروهی ممکن است نتواند به طور کامل به همه دانش آموزان توجه کند ، ممکن است بعضی از دانش آموزان حواس پرت شوند یا کارهای دیگری انجام دهند و به درس توجه نکنند.
اما در کلاس خصوصی تمام حواس استاد و دانش آموز روی درس است.

تفاوت مهم دیگر بین کلاسهای گروهی و خصوصی زمان بندی آنهاست.
کسانی که کلاسهای گروهی را انتخاب می کنند باید از ساعتها ، روزها و ساعات تعیین شده توسط آموزشگاه تبعیت کنند.
اما در کلاس های خصوصی ، این دانش آموز است که ساعت مورد نظر را انتخاب می کند و استاد باید کلاس را مطابق با خواسته دانش آموز برگزار کند.

هزینه کلاسهای گروهی و خصوصی به تمام دلایلی که در بالا ذکر شد متفاوت است و طبیعی است که هزینه کلاسهای خصوصی بیشتر باشد.
البته زمان بندی مناسب با نیازهای فراگیر ، استفاده از اساتید حرفه ای و درجه یک و انواع منابع آموزشی، دلایلی است که هزینه کلاس های خصوصی را مقرون به صرفه می کند. به همین دلیل ، قبل از ثبت نام در هر دوره ، هزینه ها و بودجه خود را بررسی کنید و بهترین گزینه را انتخاب کنید.

جهت کسب اطلاع از خدمات آموزشی موسسه زبان من و تو کلیک کنید.